KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16484184
nr 1648 4184
Oidentifierad konstnär. Signerad Lindberg, daterad -38, Kvarteret Andromeda, Södertälje Kanal. Olja på duk, 60x93 cm, yttermått inklusive ram: 74x107 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 oktober 2024
kl 18:55:50
7/10 18:27:53